درب بیمارستانی

 

درب های بیمارستانی یکی از محصولات تولیدی شرکت است که در ابعاد استاندارد و یا سفارشی قابل تولید می باشد. همانطور که می دانید بیمارستان ها، مراکزی هستند که به بالاترین استانداردهای سلامت و بهداشت نیاز دارند، تمام محیطهای داخلی آن باید تمیز نگه داشته شود و از انتشار میکروب ها و عوامل بیماری زا به سایر قسمت ها جلوگیری گردد. درب های قدیمی که برای بیمارستان و مراکز خدمات درمانی ساخته می شد ، اغلب از جنس چوب و فرآورده های چوبی بود که مشکلات از قبیل قابل اشتعال بودن، پوسیدگی، شکستگی در اثر ضربه را داشت اما دربهای فلزی دوام و استحکام فوق العاده بالایی در برابر ضربه ، فشار و رطوبت دارند که از نظر قیمت مقرون به صرفه می باشد ، این درب ها در برابر مواد ضدعفونی کننده مقاوم هستند و با قابلیت شست و شویی که دارند برای استفاده در محیطهای بیمارستانی بسیار مناسب هستند .

ویژگی ها

درب های بیمارستانی باید دارای ویژگی های زیر باشد:

  • به لحاظ تردد زیاد و برخورد برانکارد و ویلچر باید دارای مقاومت بالا در سطح درب باشدکه نصب استیل ضربه گیر الزامی میباشد.
  • قابل شستشو با مواد شوینده میکروب زدا و بخار °C100درجه سطوح صاف و صیقلی و بدون درز به منظور جلوگیری از رشد و تکثیر باکتری ها 
  • غیر قابل اشتعال باشد 
  • عایق صوت و سرما و گرما باشد
  • نصب شیشه و همراه قاب بدونه زائده برجسته فریم در محیط های بیمارستانی الزاماً باید از ورق گالوانیزه باشد که درکوتاه مدت دچار خوردگی در قسمت کف نگردد
  • لبه فریم دارای نوار ضربه گیر می باشدکه عملکرد روان و بی صدا به منظور آسایش بیماران و کادر درمانی

همچنین برای اولین بار این شرکت با استفاده از پوشش آنتی باکتریال روی سطح دربها، این ویژگی را فراهم کرده که دربها در مقابل آلودگی دارای مقاومت بالا می باشند.

پوشش رنگ

پس از اتمام مراحل تولید، درب و چهارچوب توسط چربی گیر و حلال صنعتی شستشو می گردد. سپس با روش الکترواستاتیک لایه ای یکنواخت از پودر رنگ بر روی سطح آن پاشیده شده و در کوره پخت رنگ کاملاً مقاوم و ثابت می گردد.
درضدحریق
در ضدحریق

برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره محصولات با ما در ارتباط باشید.